• 7 شهریور 1402
  • 230

بهره برداری از خانه بهداشت سوزنده در شهرستان خوشاب

با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی، آیین افتتاح خانه بهداشت روستای سوزنده در شهرستان خوشاب برگزار شد.

 بهره برداری از خانه بهداشت سوزنده در شهرستان خوشاب

به گزارش وبدا/ دکتر سالاری رئیس دانشگاه علوم پزشکی سبزوار در این مراسم گفت: این طرح بهداشتی با اعتباری بالغ بر 25 میلیارد ریال در مساحت 90 متر مربع جهت ارائه خدمات بهداشتی و درمانی ساخته شده است.
 
وی افزود: خانه بهداشت سوزنده از جمله طرح هایی است که در کمترین زمان در مدت سه ماه کلنگ زنی و آماده بهره برداری شده لذا امروز فرصت مناسبی است تا از خیرین حوزه سلامت، مسئولان و مردم روستای سوزنده که در انجام این پروژه بهداشتی با دانشگاه همکاری داشتند قدردانی نماییم.
 
دکتر سالاری در ادامه جمعیت تحت پوشش معاونت بهداشتی دانشگاه را بیش از 290 هزار نفر برشمرد و گفت: این آمار بیش از 215 هزار نفر جمعیت شهری، حدود 38 هزار نفر جمعیت روستایی و حدود 38 هزار نفر جمعیت حاشیه نشین را در بر می گیرد.
 
رئیس دانشگاه همچنین گفت: 98 درصد مردم تحت پوشش دارای پرونده الکترونیک سلامت بوده که خدمات را به صورت الکترونیک دریافت می کنند.
 
در ادامه این مراسم سید هادی طباطبایی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی اظهار داشت: ما هیچ شانی برای خودمان جز خدمت رسانی به مردم قائل نیستیم، اصرار دولت به دستگاه ها اجرای وظایف است و در صورت کوتاهی در انجام مسئولیت ها از مردم عذرخواهی می کنیم.
 
امیدواریم با گشایش هایی که در حوزه بین الملل انجام می شود وضعیت اقتصادی کشور تغییر و به سمت پیشرفت سوق داده شود.


{news-gallery}
نظرات کاربران
این خبر فاقد نظر می باشد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *